Power generator Blitz-DV (Dual Voltage)

New

If your workplace is demanding, this generator will suit you best, why? It has buit-in DV technology allowing to switch between phases giving you ability to get a maximum power out of both phases (see specification below). Equipped with vital functions such as remote control via transmiter (start/stop), digital panel, automatic voltage regulator and many more. Designed with focus on adaptation.

More details

USD 1299

  • EUR 1048.94
  • PLN 4356.32
  • UAH 33864.99
  • CZK 26507.26

Find a distributor Contact us *Following prices are updated daily

More info


Main specificationValue
Running Wattage 6200 Watts
Starting Wattage (up to 15 minutes) 6800 Watts
Phase 100% load on three phase, 80% load on single phase (Check here for more information)
Frequency 50Hz
Engine 456cc, Genus 192
RPM 3000
Fuel Capacity 12L
Fuel Type Diesel Fueled by DIESEL
Run Time (continuous) 8 hours / fuel tank
Recommended Oil. Check here for more information
Oil Capacity (0.165 L)
Features
Built-in AVR Yes
Automatic Transfer Switch Optional
Remote Control Yes, up to 90m on open space
Start Type Electric & manual
Low Oil Shut-Off. Automatic
Fuel Gauge Yes
Voltmeter Yes - Electronic
Amperemeter Yes - Electronic
Protection 3xC16, 1xC32
Operation Time Meter Yes - Electronic
Battery 32A
Mobility Kit Yes (wheels, handles)
Noise Level 74dB - 5m
Dimensions
Wheel Size Ø 12.5cm
Length 73.5cm
Width 49.5cm
Height 62cm
Gross weight 141kg
Net weight 131kg

Reviews


Zgodnie z prawem Polskim cytatu uregulowanym w art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych poniższe recenzje agregatów prądotwórczych Genus stanowią własność jej autorów. Recenzje zostały zmodyfikowane pod kątem stylistycznym poprzez usunięcie błędów ortograficznych oraz interpunkcyjnych celem możliwości poprawnego użycia modułu tłumaczeniowego (Translate) znajdującego się w prawym górnym rogu ekranu.Satisfaction 
Generator quality 
01/25/2017
Informacje wyświetlane są jasne i czytelne

Agregat działa :-) Procuje trochę głośno, ale nie ma problemu z zasileniem nawet dużych maszyn budowlanych. Prosty w obsłudze. Informacje wyświetlane są jasne i czytelne. Największy problem jest z ładowaniem i wyładowaniem na samochód, bo agregat swoje waży. Nie jest to natomiast zaskoczenie, bo informacja o tym była podana w ofercie. Współpraca z działem obsługi klienta na 5+. Wszystkie podawane informacje są jasne i ukierunkowane na klienta. Miłym zaskoczeniem jest uproszczony sposób tworzenia konta - wystarczy do danych podanych przy zakupie wypełnić pole z hasłem. W innych sklepach trzeba skakać przez kilka formularzy i stron. Tutaj rewelacja! Brakuje mi tylko instrukcji w postaci cyfrowej wysyłanej do klienta przy zakupie. Bardzo by się przydała, żeby nie szukać gdzie się akurat ten papier podział jak się go szuka.

Satisfaction 
Generator quality 
01/25/2017
Solidnie zrobiony

Ten agregat prądotwórczy jest solidnie zrobiony, ma bardzo wysoką jakość ekonomiczną. Agregat pracuje prawidłowo, nie sprawiając żadnych problemów. Ma dostateczną ilość mocy, spełniając moje wymagania. Agregat bardzo podoba się mej małżonce, która docenia sterowanie poprzez pilot. Jestem mile zaskoczony dobrą obsługą. Moim zdaniem można było by poprawić instrukcję obsługi, by byłaby bardziej czytelna.

Satisfaction 
Generator quality 
08/26/2016

Jestem zadowolony z zakupu w waszej firmie agregatu, wykorzystuję go na budowie jak narazie się sprawdza, pozytywnie oceniam korzystanie z pilota, ułatwia pracę, zaoszczędza czas.. Z pozytywów które posiada zakupiony przeze mnie agregat są jeszcze niskie koszty eksploatacji, ponieważ w agregacie jest silnik diesel, przy dzisiejszych cenach ropy korzystanie z agregatu nie niesie za sobą dużych kosztów.

Satisfaction 
Generator quality 
03/12/2016

Współpraca w zakresie sprzedażowej informacji i dostawy urządzenia jak najbardziej w porządku. Jeśli chodzi o agregat to jest trochę nieścisłości. Chciałbym odkręcić kranik z paliwem, ale go tam niestety nie ma, a więc nie mogę też bezproblemowo wymienić filtra. A na urządzeniu napisane jest "odkręć zawór paliwa"... Wyświetlacz pokazuje 410V także na jednej fazie, co mocno wprowadza w błąd, jeśli ktoś nie wie, że wskazanie jest dla prądu międzyfazowego. Nie każdy jest przecież elektrykiem. Dla jednej fazy powinno być osobne wskazanie, np. osobnym wyświetlaczem. Ze względu na wydajność urządzenia zrozumiały jest brak zasilania 230V przy pracy na trzech fazach, ale dlaczego tego nie ma w opisie czy w informacji o urządzeniu. Możecie Państwo poświęcić więcej uwagi dokumentacji jaka jest przesyłana razem z urządzeniem. Dla użytkownika, który nie jest biegły w obsłudze tego typu urządzeń brakuje dokładnej instrukcji uruchomienia urządzenia krok po kroku. Natomiast w tym opisie, który jest z urządzeniem jest mnóstwo błędów a tekst wygląda jak posklejany z różnych opisów.

Satisfaction 
Generator quality 
07/19/2015

BLITZ-DV - Agregat prądotwórczy (Universal) + ATS-SZR super !!!
- Wygląda zgrabnie i odpala za pierwszym razem.
- Stabilne napięcie i częstotliwość.
- wszystkie bajery : elektryczny zapłon, pilot x2, pełna moc 1-faza jak i 3-fazy, cyfrowy wyświetlacz itp.
- dość głośno chodzi, polecam wstawić agregat do garażu wolno stojącego.
Pracuje bez zarzutu z wszystkimi urządzeniami w domu. [TV, UPS, Piec gazowy i węglowy, PC, AGD itp.]
Cena również atrakcyjna także polecam, polecam, polecam! szczególnie z ATS-SZR, a co najważniejsze miła obsługa i profesjonalne załatwienie wszystkich spraw z agregatem przez zespół.

Satisfaction 
Generator quality 
06/24/2015

Zakupiony agregat sprawuje się dobrze, obsługa bardzo miła, kompetentna, dostawa szybka, jestem zadowolony, polecam.
Agregat spełnia moje oczekiwania. Podobał mi się także sposób jego zapakowania. Pełny profesjonalizm. Dziękuję. Wszystko jest ok.

Satisfaction 
Generator quality 
06/23/2015

Zakupiony agregat prądotwórczy BLITZ-DV to jest to czego potrzebowałem. Zintegrowane uzwojenia dla napięcia trójfazowego oraz jednofazowego w jednej prądnicy w połączeniu z oszczędnym silnikiem diesla to strzał w dziesiątkę. Dodatkowym atutem agregatu jest elektryczny rozruch, co w połączeniu ze zdalnym sterowaniem pilotem rozruchu czyni go wręcz doskonałym. Urządzenie spełnia moje oczekiwania i jestem z niego bardzo zadowolony. Jestem mile zaskoczony profesjonalną obsługą klienta, dostępną o każdej porze dnia. Zasługuje to na wielki pozytyw.

Write your review

Write a review

Power generator Blitz-DV (Dual Voltage)

Power generator Blitz-DV (Dual Voltage)

If your workplace is demanding, this generator will suit you best, why? It has buit-in DV technology allowing to switch between phases giving you ability to get a maximum power out of both phases (see specification below). Equipped with vital functions such as remote control via transmiter (start/stop), digital panel, automatic voltage regulator and many more. Designed with focus on adaptation.

Write a review