New

Power generator Oasis-1 (Single phase)

New

Single phase silent-type generator fueled by economic diesel engine. If you plan to invest in quietness and comfort this generator will help you with your decision. Fully equipped with advanced features such as AVR, condition real-time meter, remote control, digital panel and many more. Easy to transport by one person. Great compact design built to minimize engine fuss.

More details

USD 1699

  • EUR 1371.94
  • PLN 5697.76
  • UAH 44293.01
  • CZK 34669.62

Find a distributor Contact us *Following prices are updated daily

More info


Main specificationValue
Running Wattage 7000 Watts
Starting Wattage (up to 15 minutes) 7500 Watts
Phase Single, 230V
Frequency 50Hz
Engine 456cc, Genus 192
RPM 3000
Fuel Capacity 12L
Fuel Type Diesel Fueled by DIESEL
Run Time (continuous) 8 hours / fuel tank
Recommended Oil. Check here for more information
Oil Capacity (0.165 L)
Features
Built-in AVR Yes
Automatic Transfer Switch Optional
Remote Control Yes, up to 90m on open space
Start Type Electric
Low Oil Shut-Off. Automatic
Fuel Gauge Yes
Voltmeter Yes - Electronic
Amperemeter Yes - Electronic
Protection C32
Operation Time Meter Yes - Electronic
Battery 32Ah
Mobility Kit Yes (wheels)
Noise Level 65dB - 5m
Dimensions
Wheel Size Ø 8cm
Length 92cm
Width 52cm
Height 70cm
Gross weight 170kg
Net weight 157kg

Reviews


Zgodnie z prawem Polskim cytatu uregulowanym w art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych poniższe recenzje agregatów prądotwórczych Genus stanowią własność jej autorów. Recenzje zostały zmodyfikowane pod kątem stylistycznym poprzez usunięcie błędów ortograficznych oraz interpunkcyjnych celem możliwości poprawnego użycia modułu tłumaczeniowego (Translate) znajdującego się w prawym górnym rogu ekranu.Satisfaction 
Generator quality 
01/20/2017
Agregat Oasis

Agregat w pełni spełnia wymagania, które są zapisane fabrycznie.
Po zainstalowaniu w raz z automatyką pracuje doskonale.
Moc agregatu jest faktyczna i zapewnia pracę wszystkim urządzeniom. Pracownicy firmy są bardzo uprzejmi i fachowi. Jedna część nie została dołączona do wysyłki i po rozmowie telefonicznej firma bardzo szybko ją dosłała bez żadnych zastrzeżeń.

Satisfaction 
Generator quality 
01/19/2017
Piotr Bukowczyk

A więc nasz wybór padł Agregat prądotwórczy OASIS 230V + ATS Przeznaczenie od początku było do małej serwerowni jako zabezpieczenie zasilania 230 V. Średni pobór mocy jaki w chwili obecnej mamy nie przekracza 3 kW, Wybrane urządzenie spełniło oczekiwania przy założeniu, że jeżeli agregat będzie współpracował z zasilaczami awaryjnymi z serii Online. Najbardziej zaskoczyło nas, że maszyna bez problemów zapaliła i zaczęła "hałasować" ;-) Mało tego nawet pojawiło się napięcie. Ale poważniej. Solidna konstrukcja która zwyczajnie spełnia oczekiwania przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Satisfaction 
Generator quality 
08/29/2016

Bardzo dobra obsługa, mam nadzieję, że serwis też - nie mieliśmy takiej potrzeby. Agregat działa bardzo dobrze - w przeciwieństwie do agregatów innych firm, bardzo dobrze współpracuje z upsami.

Satisfaction 
Generator quality 
08/27/2016

Witam. Agregat przepracował tylko ok 10 motogodzin jako dodatkowe zasilanie przy obcążeniu max 1,5 kV do zasilenia muzyki. Stabilizacja ok, jednak wyciszenie pozostawia wiele do życzenia. Zostałem miłe zaskoczony profesjonalną obsługą.

Satisfaction 
Generator quality 
08/18/2016

Agregat bardzo głośny choć opisany jako wyjątkowo wyciszony. Za dużo przy nim obsługi własnej. Kłopoty z odpalaniem pilotem. Po dłuższym czasie trzeba podchodzić bardzo blisko żeby zadziałał. Mały zbiornik paliwa. Kontakt osobisty bardzo dobry.

Satisfaction 
Generator quality 
02/05/2016

Agregat technicznie ok, uboga instrukcja, praktycznie brak instrukcji serwisowej. Kontakt z firmą ok (wytłumaczą, doradzą...). Po dłuższej eksploatacji będziemy mieli więcej uwag. Konieczna instrukcja serwisowa, z rysunkami.

Satisfaction 
Generator quality 
02/04/2016

Agregat spełnia moje oczekiwania. Kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry. Skorzystałem z porad i jestem z nich zadowolony. Bardziej szczegółowa instrukcja obsługi, może być na stronie internetowej.

Satisfaction 
Generator quality 
01/22/2016

Da się używać, podłączona elektronika działa, niewygodne tankowanie. Uboga instrukcja - brak ilustracji do obsługi. Uboga informacja o pierwszym włączeniu i obsłudze. Co moglibyście usprawnić? Na pewno wiele, w trakcie eksploatacji powstanie taka lista i się nią podzielę.

Satisfaction 
Generator quality 
11/17/2015

Agregaty (sztuk 2) spełniły (jak na razie) oczekiwania niezawodności. Uruchamiały się kilkanaście razy (w ciągu miesiąca) na kilka godzin. W tym przypadku są niezbędne-woda ze studni, kocioł gazowy, kuchenka indukcyjna-małe dzieci. Agregat mogłby być jeszcze bardziej wyciszony ale i tak jest dobrze.

Satisfaction 
Generator quality 
09/09/2015

Bardzo miła i fachowa obsługa. Sprzedawca okazał s ę fachowcem, który nie wciska produkty na siłę, ale doradza, co jest Klientowi potrzebne, oferuje pomoc. Jakoś obsługi klienta mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Nie spotyka się tego często.

Satisfaction 
Generator quality 
08/25/2015

Jestem mile zaskoczony jakością obsługi w ramach sprzedaży.
Bardzo niewielu sprzedawców prezentuje takie zrozumienie dla swoich Klientów, jak Państwo.
Agregat dotarł ładnie i bezpiecznie zapakowany w wyznaczonym terminie.
Wszystko było zgodnie z ustaleniami.
Agregat odpalił na dotyk.
Świadomość, że Sprzedawca ma komplet części w sprzedaży i daje 24mc gwarancji daje poczucie bezpieczeństwa. Czym zostałem mile zaskoczony? Jakością doradztwa przez Pana sprzedawcę zza telefonu. Mało kto znajduje dzisiaj czas na spokoje wysłuchanie i wsparcie dla klienta.

Satisfaction 
Generator quality 
06/28/2015

Bardzo solidna i miła obsługa klienta. Urządzenie spisuje się bezproblemowo! Jest solidnie i estetycznie zbudowane. Posiada łatwy dostęp do obsługi. Spalanie zgodne z opisem (oszczędny silnik) Pomysł sterowania pilotem jest niezastąpiony, wygodny i bardzo potrzebny! W przesyłce znalazłem wszystko - czego potrzeba - czyli wszelkie wtyczki, klucze do obsługi itp. Moim zdaniem mogę polecić każdemu zakup tego urządzenia. Zostałem zaskoczony dokładną całością przesyłki - czyli potrzebne wtyczki, klucze, dodatkowe filtry - Niczego nie trzeba szukać na rynku! Wszystko w komplecie! Co do usprawnień - popracujcie jeszcze trochę nad wyciszeniem agregatu. Pewnie jeszcze coś można tutaj zmienić.

Satisfaction 
Generator quality 
06/24/2015

Agregat ten w pełni nadaje się do użytku w domkach jednorodzinnych jak również na działakch i w 100% spełania role zasilania prądem domu na potrzeby domowników. Bardzo dobrze działa automatyka zastosowana w agregacie. Moc podana w parametrach urządzenia spełnia oczekiwania użytkownika. Agregat jest dosć cichy i może stać w garażu nie robiąc dużego hałasu. Załaczanie agragatu z pilota działa poprawnie. Współpraca z producentem oraz kontakt przebiegała szybko i poprawnie.

Satisfaction 
Generator quality 
06/23/2015

Agregat wydaje się porządnie wykonany jest dobrze wyciszony, pracuje bardzo dobrze . Kupiłem ten agregat w celu zasilania placu budowy a następnie ma służyć jako awaryjne zasilanie domu. Do tej pory sprawuje się Bardzo dobrze. POLECAM! Przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona przez co agregat dotarł w stanie idealnym pomimo sporej wagi.

Satisfaction 
Generator quality 
06/23/2015

Na dzień dzisiejszy nie mogę się wypowiedzieć ponieważ ma przepracowane dopiero 19 motogodzin. do dnia dzisiejszego sprawuje się bez większych zarzutów aczkolwiek porównywałem go z innymi niewyciszonymi agregatami i mogę sądzić iż mój jest mimo wszystko dość głośny. Co powinniście usprawnić? Uważam że jednak wyciszenie i maksymalną moc urządzenia w tym typie ponieważ jest inna niż wskazują parametry.

Satisfaction 
Generator quality 
06/23/2015

Mieliśmy jedną usterkę która została szybko i sprawnie naprawiona. Teraz agregat działa bez zarzutów. Jesteśmy bardzo zadowoleni bo spełnia nasze oczekiwania i będziemy Państwa firmę polecać każdemu. Szybka i sprawna obsługa klienta. Stały kontakt między firmą a klientem bez żadnych utrudnień.

Satisfaction 
Generator quality 
04/01/2015

Współpraca w porządku. Dzwoniłem w celu doszczegółowienia niektórych informacji o agregacie i sposobie jego zamontowania. Informacje były pomocne. Agregat przepracował dopiero 10 godz. także doświadczenie niewielkie ale na razie jest ok. Agregat zamontowany w garażu spaliny wyprowadzone na zewnątrz oczywiście zastosowano przewód elastyczny. Agregat zasila cały dom w trybie SZR. W przypadku zamontowania w pomieszczeniu trzeba pamiętać o odwodnieniu tłumika przez które też wydostają się spaliny.

Satisfaction 
Generator quality 

Za tę cene uważam,że lepszego agregatu o tej mocy nie znajdzie sie gdyż cały rynek sprawdzałem poświęcając sporo czasu i jak narazie, niczym mnie nie zaskakuje.. Zainstalowałem agregat prądotwórczy na gumach w piwnicy stawiąjąc oraz drzwi wejściowe zaizolowałem pianka o grubości 5 cm teraz prawie nie słyszy się prawie wcale hłasu. Silnik odpala bardzo łądnie natomiast więcej zaopiniować mogę po conajmniej rocznej eksploatacji. Do agregatu producent daje cały zestaw filtrów na wymianę z czego jestem bardzo zadowolony na sklepie sa części do agregatu można dokupić rure do odprowadzania spalin bardzo dobrej jakości co jest dużym plusem.Jedynie co mogę jeszcze wymagać od producenta to,to aby tego typu agregaty dopracowywać dążąc do obniżenie poziomu hałasu. Co do usprawnienia to może by były jakieś gumiane koła troszke więcej oblane gumą to daje tez sporą izolacje przenoszenia hałasu a także powinna być jakaś blokada zapobiegająca jakiemukolwiek przesunieciu sie agregatu. Obsługa sklepu jest wzorowo dostępna praktycznie w każdej porze a to także duży plus, dlatego uważam iż zakup był udany z czego jestem zadowolony.

Satisfaction 
Generator quality 

Trasakcja przebiegla bez problrmów, wszystko zgodnie z zapewnieniem sprzedawcy. Agregat zgodny z opisem więcej opini możemy przesłac po jakimś czasie użytkowania.

Write your review

Write a review

Power generator Oasis-1 (Single phase)

Power generator Oasis-1 (Single phase)

Single phase silent-type generator fueled by economic diesel engine. If you plan to invest in quietness and comfort this generator will help you with your decision. Fully equipped with advanced features such as AVR, condition real-time meter, remote control, digital panel and many more. Easy to transport by one person. Great compact design built to minimize engine fuss.

Write a review